AZ ALAPÍTVÁNYRÓL

Alapítványunk 2003. augusztusában jött létre és ettől kezdve a zuglói Kuckó Magánóvoda fenntartója.

Célkitűzéseink között szerepel:

óvodás és iskoláskorú gyermekek színvonalas és tartalmas szabadidős programjainak szervezése, lebonyolítása;

óvodás és iskoláskorú gyermekek képességeinek fejlesztése, tapasztalatszerzés a néphagyományőrzés, kézművesség, drámajáték területén, egészséges életmód megalapozása, idegen nyelv oktatás, ezen programok személyi és tárgyi feltételeinek biztosítása.

Az Alapítvány több tisztségviselője évtizedes tapasztalatokkal rendelkezik táborok szervezésében a 4 – 14 éves korosztály számára. Minden évben megszervezzük egyhetes nyári angol – kézműves táborunkat, melyet idén huszadik alkalommal szervezünk a Gyermekkuckó Alapítvány keretei között.

Alapítványi beszámoló 2017. (pdf)

Alapító Okirat 2014. (pdf)

Bejegyzésről szóló végzés (pdf)

Közhasznúságról szóló végzés (pdf)

Idén is lehetőség nyílik a magánszemélyek jövedelemadója 1%-ának felajánlására Alapítványunk részére. Amennyiben célkitűzéseinkkel és tevékenységünkkel egyetért, kérjük adója 1%-val is támogassa Alapítványunkat! Nem kell mást tennie, mint az alábbi helyre kattintva a részünkre előre kitöltött rendelkező nyilatkozatot letölti és kinyomtatja, majd ezt helyezi bele az adóbevallása melletti borítékba.

1%-ról rendelkező nyilatkozat a Gyermekkuckó Alapítvány részére