Szeptember 2-án óvodánkban is megkezdődött a 2013/2014-es nevelési év.

Ugyan nyáron mindössze két hétig volt zárva az ovi, az igazi évkezdést mégis mindenki a szeptemberhez kapcsolja. Ekkor már mindenki visszaérkezik a nyaralásból, elkezdődik az iskola, a csoportszobákba felkerülnek az őszi dekorációk. Az óvó nénik újult erővel várják az új kiscsoportosokat, illetve a nyár után jónéhány centivel magasabban visszaérkező többi gyermeket. Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is a nagycsoportosok kerültek át a „B” épületünkbe, ahol zavartalanul folytathatják az iskolára felkészítő munkájukat.

Nagy izgalommal várjuk az Ovi-Foci Programon elnyert focipályánk elkészítését, melyet szeptember végére ígértek a szakemberek. Reméljük sok kisgyereknek nyújt majd örömet a mozgás ezen formája.

Már az első hónapban várható, hogy hagyományainkhoz híven szüretelni visszük a gyerekeket.