Idei első kirándulásunk során a Rózsakúti Vadászház és Lovaspanzióba kirándultunk, ahova kedves szülők ajánlottak be minket.

Városi gyerekeinknek néhol ismeretlen, ám annál izgalmasabb közegbe csöppentünk. Egész nap a tanyasi élettel ismerkedhettünk, láttunk egészen fiatal malacokat, simogattunk csacsit, lovat, kutyát. Kipróbálhattuk, hogy milyen is lehet traktorral dolgozni, lovaskocsikáztunk, lovagoltunk. Kedves vendéglátóink finom ebéddel készültek számunkra. A jó levegő, az egész napos izgalom ellenére még délután is mindenki aktívan játszott, futkározott a játszótéren, illetve a mezőn. Szerencsére az időjárás kegyes volt hozzánk és a szendvicseinket a fűben fogyaszthattuk el. Hazafelé a buszon már néhány gyerek elszunyókált. Rengeteg élménnyel gazdagodva, valószínűleg kellően elfáradva érkezett mindenki haza, hogy a családi vacsora, élménybeszámolók után gyorsan ágyba bújjon.