Második alkalommal rendeztük meg az oviba járó családokkal közösen a Családi Karácsonyi Ünnepségünket.

A tavalyi év mézeskalács városa után idén „Angyalok kertjét” álmodtunk meg, amely a sok kis, családok által diszített karácsonyfákból állt. Már az előző hétvégén folyamatosan érkeztek a lelkes családok a kicsiny fenyőfákkal, melyeket hétfő este együtt diszített gyerek, szülő, nagyszülő. Az ünnep hangulatához illő meghitt közös éneklés után a gyerekeket arcfestés, a családokat pedig forró csoki, forralt bor, lángos, fánk várta az udvaron. Az est zárásaként a Katáng együttes karácsonyi koncertjét hallgathattuk meg. A gyerekek a koncert alatt sem tétlenkedtek, aktív részesei voltak az előadásnak. Így búcsúztattuk a 2015-ös esztendőt a Kuckó oviban, ahol december 14-én este, az oviba járó közel 60 család együtt ünnepelt.