Végre eljött ez a nap is… Egy fergeteges farsangi mulatsággal elzavartuk a telet!

Idén a „vásár „ volt a farsangi szezon témája. Mindenki várta már ezt, kicsi és nagy egyaránt. A szervezés és a kivitelezés is tökéletesre sikerült, minden kolléga tudta a dolgát, minden gyerek jól érezte magát. Volt itt minden: álarckészítés, csoportos jelmezbemutató, valamint egyéni jelmezverseny, vetélkedők, ügyességi játékok, óvónénik drámajátéka, tánc, zene, jó kedv és kacagás egyaránt. A jelmezek a szülői kreativitásról árulkodtak, igazán ötletesek és változatosak voltak. Brokkoli, alma, borsó, kofaasszony, zsákbamacska, körhinta, céllövölde, Ludas Matyi, kötéltáncos, kígyóbűvölő, kovács, jósnő, bohóc, csakhogy néhányat megemlítsek. A jelmezek bemutatása után jöttek a játékok, melyben minden gyerek kipróbálhatta az ügyességét, bátorságát. A fergeteges délelőtt záróakkordjaként következett a tánc, az igazi mulatság, ahol a gyerekek már tét nélkül, boldogan és kipirult arccal mulathatták át a délelőttöt. Mindennek vége lesz egyszer, így ennek a délelőttnek is a végére értünk sajnos. A már hagyományosnak mondható vonatozással búcsúztunk a farsangi mulatságtól és a téltől. Minden résztvevőnek vidám kikapcsolódást nyújtott ez a nap.